Anal seks normal bir birleşme yolumu dur?

bir kızın önceden ters ilişkiye girdiği nasıl anlaşılır önemli ?
önemsiz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Tam tersi hem erkek hem de bayan için son derece risk taşımaktadır. Bu riskler hem beden hem de ruh sağlığını tehtid etmektedir. Bu nedenlerle KESİNLİKLE TAVSİYE edilmemektedir.

Kategori: Cinsellik

kartal Hakkında

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. erdi diyor ki:

  merhabalar.. ben yeni nişanlandım .. ve güzel bi birlikteligimiz eşim bana.. ters ilişki teklif ettii.. senden olan herşeyçok güzeldir dedi bana.. ben erkek oldugum halde bunu ondan istemdimm.. sizce o daha önce bunu yapmışmıdır… yaptıysada ben bunu nasıl anlarımm.. yardımcı olursanızzçok teşeşkkür ederimm

 2. rahmş diyor ki:

  Kesin yapmıştır kardeşim yapmayan kız canım acıyacak diye çok korkar alışan kız ister

 3. rahmş diyor ki:

  Ayrıca anüsünde (deliğinde) dışarı dogru çıkıntı olabilir, kenarları çatlak olabilir, yaptıysan kolay girebildiysen istemiyorum diye çırpınmadıysa yahut genelde kanama olabiliyor olmadıysa yapacak bişey y(yapan kızda bile yokanma olur bunu önemseme)

 4. cemal diyor ki:

  ters ilişki ye girmiş olan bayan nasıl anlaşılır bu konuda beni aydınlata bilir misiniz